دانشکده مهندسی راه آهن- اخبار آموزشی
قابل توجه داوطلبان متقاضی پذیرش دوره دکتری 1397

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۷ | 
 قابل توجه داوطلبان متقاضی پذیرش دوره دکتری1397
 " مهندسی ماشینهای ریلی  مهندسی خط و سازه های ریلی 
مهندسی کنترل و علائم "

 
ضمن عرض تبریک به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال 1397 دانشکده مهندسی راه آهن می رساند، جلسه مصاحبه علمی روز سه شنبه مورخ 5 تیر ماه 1397 در محل دانشکده مهندسی راه آهن راس ساعت  8  الی 12  برگزار می گردد.
* داوطلبان گرامی جهت زمانبندی دقیق مصاحبه؛ خواهشمند است "فرم پیوست" را به صورت تایپ شده به همراه فیش واریزی به آدرس ایمیل: railwayphd97@gmail.com  تا تاریخ  28/3/97  ارسال نمایند و در روز مصاحبه اصل فرم و فیش واریزی تحویل گردد. در ضمن عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از مصاحبه می باشد.


           مدارک مورد نیاز جهت تحویل به دانشکده در روز مصاحبه
          ( خواهشمند است مدارک کامل و مرتب شده باشد).
1- فرم اطلاعات آموزشی و پژوهشی داوطلبان ( فرم پیوست)
2- کلیه سوابق تحصیلی (آموزشی و پژوهشی)
3- اصل و کپی مدرک کارشناسی (آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل و کپی مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند)
4- اصل و کپی مدرک کارشناسی ارشد (آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۹۶/۱۱/۳۰ را همراه داشته و ارائه نمایند).... دانشجویانی که دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‌اند، گواهی مبنی بر دفاع و با ذکر معدل را ارائه نمایند.
5-  پایان‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد
6-  ریز نمرات دوره کاشناسی و کارشناسی ارشد
7-  مدارک زبان (IELTS, MSRT, TOLIMO, TOEFL) در صورت داشتن
8-  مقالات ISI، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها
9-  مربیان دانشگاه‌ها باید گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع را ارائه نمایند.
10- اصل و کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۱1- ارائه مدارک ایثارگری
۱2- اصل فیش واریزی به مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰  )یک میلیون و دویست هزار ریال) بابت هزینه ارزیابی تخصصی واریز شده به حساب شماره ۲۱۷۷۵۷۹۰۰۲۰۰۲ به نام درآمدهای اختصاصی معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران نزد بانک ملی ایران شعبه مینو.
۱3-  داوطلبانی که فقط کد رشته محل پردیس خودگردان را انتخاب کرده‌اند مبلغ ذکر شده را باید به حساب ۲۱۷۷۵۷۹۰۱۱۰۰۹ به نام درآمدهای اختصاصی پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران نزد بانک ملی ایران شعبه مینو واریز نمایند.


 
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی راه آهن:
http://www.iust.ac.ir/find.php?item=18.3982.53115.fa
برگشت به اصل مطلب